top of page

Studio Monocco powstało 10 lat temu z połączenia pasji do pięknych wnętrz i wzornictwa przemysłowego, a także chęci kreacji otaczającej nas rzeczywistości.

Przed założeniem własnej pracowni doświadczenie zdobywałyśmy pracując w warszawskich pracowniach projektowych oraz studiując Architekturę i Urbanistykę oraz Architekturę Wnętrz.

Przez ostatnie lata stworzyłyśmy szereg niezwykłych wnętrz, które pozwoliły nam się rozwinąć zarówno twórczo, jak i biznesowo. Udało nam się nawiązać współpracę i zbudować zespół specjalistów z zakresu wykonawstwa i realizacji projektów. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi, stolarzami, szklarzami, a także firmami oferującymi produkty do aranżacji wnętrz, co pozwala na realizację projektów zgodnie z założeniami, bez obaw o jakość i czas wykonania usług.

Stale szukamy nowych inspiracji i rozwiązań, biorzemy udział w najważniejszych wydarzeniach związanych z branżą architektury wnętrz. Od lat odwiedzamy największe w Europie targi wnętrzarskie iSaloni Salone del Mobile Milano, Warsaw Home, Mood Concept, Home Decor. Bierzemy również udział w szkoleniach branżowych, stale poszerzamy wiedzę z zakresu aranżacji wnętrz, ale również innowacji technologicznych.

W naszej pracy na pierwszym miejscu stawiamy na funkcjonalność. Chcemy, żeby klient poza pięknym wnętrzem otrzymał projekt przestrzeni, która będzie zaprojektowana ergonomicznie i dopasowana do jego indywidualnych potrzeb.

Zakres naszych usług:

  • Projektowanie wnętrz prywatnych 

  • Projektowanie wnętrz komercyjnych 

  • Projektowanie mebli

  • Nadzór autorski

  • Zmiany lokatorskie

  • Wizualizacje 3D

Projektujemy wnętrza, w których same chciałybyśmy zamieszkać.

Zapraszamy do współpracy. 

Iga i Agnieszka.

DSC07080.jpg
bottom of page